DMS 339 Maraş Sandığı Ceviz Oyma Sandık Oymalı Çeyiz Sandığı

tükendi DMS 339 Maraş Sandığı Ceviz Oyma Sandık Oymalı Çeyiz Sandığı

maraş sandığı ceviz oyma sandık oymalı çeyiz sandığı


Sandıkçı Yaşar sanat eserlerinin tasarımını yapıp; yaşam tarzınızı güzelleştirmeye, görsel şöleniyle yaşam alanlarınıza değer katmaya devam ediyor.

tamamen el oyması, göz nuru ceviz oyma çeyiz sandığımızın yapımı sırasında; ağaç seçimi çok özenle ve dikkatle yapılmaktadır.


çeyizinize; görsel şöleniyle daha da değer katacak dört köşeli dekoratif çeyiz sandığımızın yuvarlama oyması sayesinde; üstün bir göz alıcı havası bulunmaktadır.


oyması sırasında hiç bir makina Ve teknolojik ekipman kullanılmamıştır. tamamen ıskarpile, keski ve oyma kalemi kullanılmıştır. (Hakiki El Oyması) fırınlanmış, 1. sınıf, özel, seçme ceviz ağacı kullanılmıştır.

her bir cm'de göz nuru ve emek vardır. sadece yılların harmanlamasıyla yetişen ustaların ellerinden çıkabilecek sandığımızın; dört bir tarafı işlemeli ve oymalıdır.

dekorasyonlarınızda ana aksesuar olarak baskın bir ürün olacaktır.

orta sehpa, yan sehpa, TV ünitesi ve dresuar kullanımına uygundur.

başka sandıklarda olmayan oyma tekniğiyle, temizliğinde hiç zorlanmayacaksınız.

her bir işlem; alanında profesyonel ustalar tarafından yapılmaktadır.

içi; özel işçilikle zımparalanıp kaymak yüzey oluşturularak; verniklenmiştir.

ölçüleri Boy, En, Yük, olarak; 97*53*61 cm'dir.

Sandıkçı Yaşar; 3000 TL perakende fiyatlı, gerçek manada sanatsal tasarım çeyiz sandığını 2750 tl'den sunuyor.

üstelik takı sandığı hediyesiyle birlikte.

ve unutmayın; KAÇIRILMIŞ FIRSAT, FIRSAT DEĞİLDİR.

whatsapp sipariş:
0 535 859 09 01

SANDIKÇI YAŞAR
''Kalitesiyle Çeyizinize Değer, Fiyat Garantisiyle Paranıza Bereket Katar''

DMS 301 - Ceviz Çeyiz Sandığı - Sekiz Köşe İçi Döşemeli Sultan Model Çeyiz Sandığı

Ölçüleri: 100*53*62 cm

Adana #Çeyiz #Sandığı #Adıyaman #Afyon #Ağrı #Amasya #Ankara #Antalya #El #Oyması #Sandık #Modelleri #Artvin #Aydın #Balıkesir #Bilecik #Bingöl #Bitlis #Bolu #Burdur #Bursa #Çanakkale #Çeyiz #Sandığı #Çankırı #Maraş #Sandığı #Çorum #Denizli #Çeyiz #Sandığı #Fiyatları #Diyarbakır #Edirne #Elazığ #Erzincan #Çeyiz #Sandığı #Erzurum #Eskişehir #Gaziantep #Giresun #Oyma #Sandık #Gümüşhane #Hakkari #Hatay #Isparta #Mersin #Maraş #Sandığı #İstanbul #İzmir #Kars #Kastamonu #Çeyiz #Sandığı #Modelleri #Kayseri #Kırklareli #Ceviz #Sandık #Kırşehir #Çeyiz #Sandığı #Kocaeli #Konya #Kütahya #Malatya #Manisa #Kahramanmaraş #Maraş #Sandığı #Mardin #Muğla #Çeyiz #Sandığı #Muş #Nevşehir #Oyma #Sandık #Niğde #Ordu #Rize #Çeyiz #Sandığı #Sakarya #Çeyiz #Sandığı #Samsun #Siirt #Sinop #Sivas #Tekirdağ #Tokat #Trabzon #Tunceli #Çeyiz #Sandığı #Şanlıurfa #Uşak #Van #Yozgat #Zonguldak #Aksaray #Bayburt #Karaman #Kırıkkale #Batman #Şırnak #Bartın #Ardahan #Iğdır #Yalova #Karabük #Kilis #Osmaniye #Çeyiz #Sandığı #Düzce #Oyma #Sandık #Oymalı #Çeyiz #Sandığı

DMS 301 - Ceviz Çeyiz Sandığı - Sekiz Köşe İçi Döşemeli Sultan Model Çeyiz Sandığı

Ölçüleri: 100*53*62 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

 

1965 yılında sektöre giren SANDIKÇI YAŞAR; yerelde kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanmış ve tercih edilen bir firma olmuştur.

1996 yılına kadar belli modeller satışa sunulmuş ve bu tarihten itibaren; Türkiye’de çeyiz sandıkçılığında söz sahibi olmuş,motif geliştirme çalışmalarına hız vermiştir.  

2003 yılından itibaren, bir firmanın en zengin çeşide sahip olma başarısını kazanmış ve 2010’lu yıllardan itibaren model sayısını 50’nin üzerine çıkarmıştır.  Üstelik her zaman stoklarını dolu tutmuş ve siparişinizin en kısa sürede teslimatını sağlamaktadır.  

Ayrıca üretimdeki başarısını şehirlerarası kargo paketlemesinde de yakalamış, hasarlanma oranını %1’in altına çekmiştir. 

* Siparişinizi online ya da telefonla 0535 859 09 01 verebilirsiniz. 

* Siparişinizi (stoklu ürünlerde) 2 gün içinde teslim alırsınız. 

* Hasarlanmalarda, geri iade yapılır ve yenisi gönderilir. 

* Avantajlı ödeme seçeneklerinden ve ücretsiz kargodan yararlanabilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK

WHATSAPP DESTEK / SATIŞ

1 Product(s) Sold
  • 0,00TL

Tıkla Bağlan

WHATSAPP DESTEK / SATIŞ

Etiketler: ceviz oyma sandık, maraş sandığı, oymalı çeyiz sandığı modelleri fiyatları, el oyması ceviz çeyiz sandıkları, ceviz sandık, ahşap el işlemeli sandık modelleri fiyatları

Loading...